W OPSEC 4Kids prowadzimy warsztaty z bezpieczeństwa cybernetycznego.

Newsroom OPSEC 4kids

Zapoznaj się z naszymi artykułami o cyberbezpieczeństwie dzieci.

Dlaczego powstał Opsec 4KIDS

OPSEC 4Kids powstał by chronić dzieci w internecie. Jest to dział firmy OPSEC, która zajmuje się na poziomie korporacyjnym cyberbezpieczeństwem.
Wiedząc jak wiele cyberzagrożeń czyha w sieci na jej użytkowników stworzyliśmy OPSEC 4KIDS, który skupia się na dzieciakach i prowadzimy w szkołach zajęcia z bezpieczeństwa cybernetycznego. Nasze warsztaty przeznaczone są dla rodziców, dzieci, młodzieży i oczywiście nauczycieli.

Bezpieczeństwo cybernetyczne dzieci

OPSEC to firma, która zajmuje się na poziomie korporacyjnym cyberbezpieczeństwem. Do naszych zadań należy dbanie o bezpieczeństwo IT naszych klientów, lub reagowanie na ataki na ich struktury. Pracujemy z firmami o różnej wielkości i różnych potrzebach. Do naszych klientów należą: kancelarie prawne, sieci supermarketów, instytucje finansowe, banki, fundusze inwestycyjne, wydawnictwa, ugrupowania polityczne i organizacje NGO. Od zeszłego roku prowadzimy w szkołach zajęcia z bezpieczeństwa cybernetycznego. Nasze warsztaty przeznaczone są dla rodziców, dzieci, młodzieży i oczywiście nauczycieli. Szkolenia OPSEC 4kids są dobrane do grupy tak aby dla niej ciekawe i zrozumiałe. Cyberbezpieczeństwo w szkołach. Dziecko w sieci. Bezpieczeństwo dzieci w sieci.

Poznaj szczegóły

Dla Rodziców

Dowiedz się więcej

Dla Dzieci

Poznaj szczegóły

Dla Nauczycieli

112

Przeprowadzonych szkoleń

4526

Przeszkolonych osób

702

Godzin Szkoleń

312

Przeszkolonych Nauczycieli